Skip to content

Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту змін до
тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії
по ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік

Шановні жителі міста Кременчука!

У зв`язку із припиненням з 01 листопада 2018 року дії Постанови КМУ № 187 від 22.03.2017 року «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» і, як наслідок, зміни ціни на природний газ, який використовується для виробництва, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» проводить відкрите обговорення проекту змін до тарифів на виробництво на 2019 рік. Звертаємо Вашу увагу, що зростання ціни на природний газ підвищить рівень тарифів на виробництво для населення та релігійних організацій. Всі розрахунки тарифів будуть виконані та оприлюднені на сайті  ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» після оприлюднення Постанови КМУ щодо рівня цін на природний газ з 01 листопада 2018 року.

У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з 23.10.2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту змін до тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2019 рік.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб по суті вказаного питання будуть прийматися до 01 листопада 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, еmail: kanc01@tec.poe.pl.ua.

При поданні пропозицій та зауважень необхідно зазначити прізвище, ім'я та по-батькові особи, що їх подала (для юридичних осіб – повне найменування) та її контактні дані.