Skip to content

Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту
тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії
по ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ»


Шановні жителі міста Кременчука!

     Відповідно до вимог чинного законодавства України ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» здійснило процедуру з відокремлення своєї діяльності з виробництва електричної та теплової енергії, внаслідок чого було створене ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ».
      З 01.12.2018 р. ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» буде здійснювати відпуск електричної та виробництво теплової енергії на обладнанні, яке по 30.11.2018р. знаходиться у користуванні ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».
      У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» з 21.08.2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії, які будуть діяти з 01.12.2018 р. по 31.12.2018 р.
      Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб по суті вказаного питання будуть прийматися до 03 вересня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, Email: kanc01@tec.poe.pl.ua.
      При поданні пропозицій та зауважень необхідно зазначити прізвище, ім'я та по-батькові особи, що їх подала (для юридичних осіб – повне найменування) та її контактні дані.