Skip to content

Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту змін до тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік

Шановні жителі міста Кременчука!

У зв`язку із зміною з 01 травня 2019 року ціни на природний газ, який використовується для виробництва, згідно Постанови КМУ №867 від 09.10.2018 року «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» проводить відкрите обговорення проекту змін до тарифів на виробництво. Звертаємо вашу увагу, що зростання ціни на природний газ підвищить рівень тарифів на виробництво.
У відповідності до Постанови НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з  21.02.2019 року  оголошує про початок відкритого обговорення проекту змін до тарифів на виробництво.
Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб по суті вказаного питання, а також заявки для участі у відкритому обговоренні будуть прийматися до 02.03.2019 року у письмовій формі та/або електронному вигляді за адресою: 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, e-mail: kanc01@kremtec.com.ua.
При поданні пропозицій та зауважень необхідно зазначити прізвище, ім`я та по-батькові особи, що їх подала (для юридичних осіб- повне найменування) та її контактні дані для здійснення зворотного зв`язку.

Структура тарифів на 2019 рік