Skip to content

Новини

Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з 01 липня 2019 року здійснює продаж електричної енергії  на ринку України.
 
Запрошуємо всіх зацікавлених у купівлі  електричної енергії  за двосторонніми договорами надсилати свої пропозиції на електронну адресу: uprav04@kremtec.com.ua

Сьогодні 25.11.2019 року, відбулися відкриті слухання проекту Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання.

Протокол проведення відкритих слухань проекту Інвестиційної програми на 2020 рік ТОВ КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ у сфері теплопостачання

У відповідності до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 630 від 14.12.2012 року та Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012 року (зі змінами) та у відповідності із рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01.02.2019 року № 138 «Про затвердження Порядку проведення відкритих слухань», Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» оголошується проведення відкритих слухань проекту рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання».

25 листопада 2019 року о 14:00 в приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2) відбудеться відкрите слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання».

У відкритому слуханні можуть приймати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 13:00 (за 1 годину до проведення відкритих слухань).

Порядок денний:

  1. Доповідь ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» щодо основних положень проекту Інвестиційної програми на 2020 рік у сфері теплопостачання;
  2. Виступи та обговорення проекту Інвестиційної програми на 2020 рік у сфері теплопостачання;
  3. Формування та прийняття рішень за результатами відкритих слухань.

Шановні жителі міста Кременчука!

У відповідності до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 630 від 14.12.2012 року та у відповідності до  Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012 року (зі змінами), Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, Порядку проведення відкритих слухань затвердженого рішенням Кременчуцької міської ради № 138 від 01.02.2019 року  ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з 13.11.2019 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту інвестиційної програми на 2020 рік у сфері теплопостачання.

З матеріалами проекту програми можна ознайомитися на офіційному сайті ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»: http://kremtec.com.ua.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб по суті вказаного питання будуть прийматися до 22 листопада  2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, е-mail: kanc01@kremtec.com.ua.

При поданні пропозицій та зауважень необхідно зазначити прізвище, ім'я та по-батькові особи, що їх подала (для юридичних осіб – повне найменування) та її контактні дані.

ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧ!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кременчуцька ТЕЦ» доводить до відома споживачів, що з 1 травня 2019 введено в дію Закон України від 09.11.2017 № VІІІ «Про житлово-комунальні послуги».

У зв’язку з прийняттям нового Закон України від 09.11.2017 № VІІІ «Про житлово-комунальні послуги» здійснюватиметься перехід на нові договірні відносини між виконавцями комунальних послуг і споживачами.

Типові форми договорів про надання послуг з постачання теплової енергії затверджені Постановою Кабінету Міністрів України № 830 від 21.08.2019 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», яка набрала чинності 04.09.2019.

Ознайомитись з Правилами надання послуги з постачання теплової енергії та типовими формами договорів можна на сайті товариства за посиланням http://kremtec.com.ua/wordpress/info/npbaza/.

У відповідності до вимог Закону України від 09.11.2017 № VІІІ «Про житлово-комунальні послуги» Вам необхідно визначитись з однією із моделей договірних відносин та укласти з ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» один з видів договорів про надання послуги з постачання теплової енергії.

Для укладення договору або отримання необхідної інформації пропонуємо звернутися в абонентський відділ ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, пр. Свободи, 8, тел. 760-156.

Для укладення договору необхідно:

  1. Скликати збори співвласників багатоквартирного будинку (порядок проведення зборів регламентується Законом «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (стаття 10).
  2. Обрати на зборах модель договору. Рішення про договірні відносини вважаються ухваленими, якщо за них проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.
  3. Обрати на зборах уповноважену особу (при обранні моделі колективного договору).

Оформити протокол зборів співвласників (загальна форма протоколу затверджена наказом Мінрегіону №203 від 25.08.2015 року). Звернутися з протоколом до виконавця послуг для укладення угоди (угод — якщо обрана індивідуальна модель відносин).

Сьогодні 27.09.2019 року, відбулися відкриті обговорення проектів тарифів на виробництво теплової енергії  ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік, а також проекту Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у складі тарифів на виробництво теплової енергії.

Протокол проведення відкритих обговорень проектів тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік, а також проекту Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у складі тарифів на виробництво теплової енергії

Шановні жителі міста Кременчука!

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє, що  27.09.2019 року о 9:00 у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбудеться відкрите слухання проекту тарифів на виробництво теплової енергії, а також проекту Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у складі тарифів на виробництво теплової енергії на 2020 рік.

У відкритому слуханні можуть приймати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 8:00 (за 1 годину до проведення слухань).

Структура тарифів на виробництво теплової енергії на 2020 рік.

Після закінчення планових ремонтних робіт на тепломережах  ТЕЦ-КрАЗ, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє, що в період з 24 вересня до 27 вересня 2019р. буде проводитися гідравлічне випробування магістральних та внутріквартальних теплових мереж.

В зв'язку з завершенням виконання ремонтних робіт тепломагістралі с.Молодіжне та зміненням терміну виведення в ремонт тепломережі ТЕЦ-КрАЗ, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» інформує, що тепломережі ТЕЦ-КрАЗ буде виведено в плановий ремонт з 08 вересня 2019р. по 30 вересня 2019р.

Відповідно нового терміну виведення в плановий ремонт тепломережі ТЕЦ-КрАЗ, перед початком ремонту, в період з 08 вересня по 09 вересня 2019р. буде проведено розхолоджування теплових мереж. В період з 09 вересня по 11 вересня 2019р. буде проведено гідравлічні випробування теплових мереж ТЕЦ-КрАЗ.

У зв’язку з виявленням дефектів з технічного стану арматури тепломагістралей с. Молодіжне після проведення гідравлічних випробувань на завершення планового ремонту та під час виконання включення цієї теплової мережі, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» інформує про подовження терміну ремонту тепломагістралей с. Молодіжне.

Зважаючи на наведене вище та відсутністю можливості виконання планового ремонту тепломережі ТЕЦ-КрАЗ під час знаходження в ремонті тепломагістралей с. Молодіжне, відтерміновується виведення в ремонт тепломережі ТЕЦ-КрАЗ - до усунення дефектів та включення в роботу тепломагістралей с. Молодіжного.

Згідно графіка ремонту магістральних теплових мереж на 2019 рік з 02 вересня 2019р. по 30 вересня 2019р. буде виведено в плановий ремонт тепломережі ТЕЦ - КрАЗ.

Перед початком ремонту, в період з 02 вересня по 03 вересня 2019р. буде проведено розхолодження теплових мереж. В період з 03 вересня по 06 вересня 2019р. буде проведено гідравлічні випробування теплових мереж.