Skip to content

Новини

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» введено карантин з 12 березня по 3 квітня. Уряд заборонив відвідування закладів освіти учням та студентам, під забороною також проведення масових заходів.

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» інформує, що на час карантину доступ на територію Товариства, та центру обслуговування споживачів, який знаходиться за адресою: проспект Свободи, 8 – ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО! Для вирішення невідкладних питань, ви можете скористатися:

ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ

- спеціальними скриньками для кореспонденції, які знаходяться при вході до товариства (для листування та документів);

- для передачі показів лічильна гарячої води (будь-яким зручним способом):

  • За допомогою паблік аккаунту у мобільному додатку VIBER (інструкція на сайті www.eks.com.ua);
  • За допомогою сайту у мережі інтернет www.ekc.com.ua;
  • У інтерактивному режимі, зателефонувавши на мобільний номер (067) 000 13 57;
  • У голосовому режимі, зателефонувавши на номер стаціонарного зв`язку 70-03-57;

- з приводу інших питань: за телефонами:

  • 760-123; 760-221; 760-278.

ЮРИДИЧНІ СПОЖИВАЧІ

- для передачі показів приладів обліку теплової енергії та гарячого водопостачання спеціальними скриньками для кореспонденції, які знаходяться при вході до товариства (для листування та документів);

- з приводу інших питань: за телефонами:

  • 760-127; 760-183; 760-102; 760-105.

У випадку будь-якого ризику для здоров’я співробітників, керівництво компанії залишає за собою право вносити корективи в режим роботи підрозділів. Просимо вибачення за тимчасові незручності. Сподіваємося на Ваше розуміння.

Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з 01 липня 2019 року здійснює продаж електричної енергії  на ринку України.
 
Запрошуємо всіх зацікавлених у купівлі  електричної енергії  за двосторонніми договорами надсилати свої пропозиції на електронну адресу: uprav04@kremtec.com.ua

Відповідно до вимог «Порядку проведення відкритих слухань», затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області  №138 від 01.02.2019 року, товариство з обмеженою відповідальністю  «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє наступне.

30 березня 2020 року о 12:00 в приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2) відбудеться відкрите слухання проєкту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів». ...детальніше "Інформація про проведення відкритих слухань"

У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» до відома споживачів доводиться інформація ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води шляхом коригування окремих складових тарифів без зміни кількісних показників. ...детальніше "Інформація ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води"

Керуючись Постановою КМУ № 1082 від 24.12.2019р. «Про внесення змін до правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення і правил користування тепловою енергією» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» прийнято рішення про зниження нарахувань за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за лютий 2020 р.

Нарахування за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за лютий 2020 р. будуть проведені із застосуванням коефіцієнту перерахунку за наступною формулою: ...детальніше "ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» інформує"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» інформує:

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» буде здійснено коригування нарахувань (в сторону зменшення) за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води у зв’язку зі зміною ціни природного газу за січень 2020 року.

Відповідний перерахунок буде відображено у платіжках за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за січень 2020 року.

Керуючись Постановою КМУ № 1082 від 24.12.2019р. «Про внесення змін до правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення і правил користування тепловою енергією» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» прийнято рішення про зниження нарахувань за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за січень 2020 р.

Нарахування за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за січень 2020 р. будуть проведені із застосуванням коефіцієнту перерахунку за наступною формулою: ...детальніше "ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» інформує"

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 17.01.2020 року №79 встановлені тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів:

  1. Тарифи на теплову енергію (в т.ч. її виробництво, транспортування та постачання):
Споживачі

Розмір тарифів, грн/Гкал (без ПДВ)

для потреб населення

1 544,38

для потреб бюджетних установ

1 525,79

для потреб релігійних організацій

1 533,46

для потреб інших споживачів

1 518,91

Згідно Податкового кодексу України нараховується податок на додану вартість до вищевказаних тарифів у розмірі 20%.

  1. Тарифи на послугу постачання гарячої води:
Споживачі

Розмір тарифів, грн/куб.м. (без ПДВ)

для потреб населення

87,61

для потреб бюджетних установ

82,59

для потреб інших споживачів

82,26

для потреб управителів багатоквартирних будинків

83,50

Згідно Податкового кодексу України нараховується податок на додану вартість до вищевказаних тарифів у розмірі 20%.

Звертаємо увагу споживачів! Тарифи, встановлені цим рішенням застосовуються для споживачів, з якими укладені договори відповідно до норм законодавства (згідно п.8 рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №79 від 17.01.2020р). З  01.05.2020 року  споживачі, які не заключили договори, автоматично будуть обслуговуватись за індивідуальним договором, у відповідності до п.5 Розділу VI Закону України від 9 листопада 2017 року «Про житлово-комунальні послуги».

Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів

Сьогодні 09.01.2020 року у приміщенні ЦКСіД «Нафтохімік» відбулося проведення інформування про намір товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

Керуючись Постановою КМУ № 1082 від 24.12.2019р. «Про внесення змін до правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення і правил користування тепловою енергією» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» прийнято рішення про зниження нарахувань за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 р.

Нарахування за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 р. будуть проведені із застосуванням коефіцієнту перерахунку за наступною формулою:

С = (1 – k) * П
де:
k – коефіцієнт перерахунку;
П – плата за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що визначена в грудні 2019 р., згідно з діючими тарифами на зазначені послуги;
С – сума перерахунку за грудень 2019 р.

Застосовується коефіцієнт перерахунку:

Коефіцієнт перерахунку по тепловій енергії
населення бюджетні установи та організації інші релігійні організації
0,78 0,78 0,79 0,79
Коефіцієнт перерахунку по комунальних послугах
ЦО ГВП
населення з приладами обліку населення без приладів обліку населення з рушнико-сушильниками населення без рушнико-сушильників бюджетні установи та організації інші
0,78 0,78 0,80 0,80 0,80 0,80

При відображені в рахунках споживачів ціна за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води повинна бути вказана згідно з діючими тарифами, а коефіцієнт перерахунку вказано в окремому стовпчику або рядку.

Також окремим рядком буде надана наступна інформація:

* k =… згідно Постанови КМУ № 1082

Також звертаємо Вашу увагу на те, що суму на відшкодування місцевих пільг за грудень 2019р. визначена згідно з п. 53 Постанови КМУ №1082, без врахування проведеного перерахунку.