Skip to content

Новини

Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з 01 липня 2019 року здійснює продаж електричної енергії  на ринку України.
 
Запрошуємо всіх зацікавлених у купівлі  електричної енергії  за двосторонніми договорами надсилати свої пропозиції на електронну адресу: uprav04@kremtec.com.ua

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 17.01.2020 року №79 встановлені тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів:

  1. Тарифи на теплову енергію (в т.ч. її виробництво, транспортування та постачання):
Споживачі

Розмір тарифів, грн/Гкал (без ПДВ)

для потреб населення

1 544,38

для потреб бюджетних установ

1 525,79

для потреб релігійних організацій

1 533,46

для потреб інших споживачів

1 518,91

Згідно Податкового кодексу України нараховується податок на додану вартість до вищевказаних тарифів у розмірі 20%.

  1. Тарифи на послугу постачання гарячої води:
Споживачі

Розмір тарифів, грн/куб.м. (без ПДВ)

для потреб населення

87,61

для потреб бюджетних установ

82,59

для потреб інших споживачів

82,26

для потреб управителів багатоквартирних будинків

83,50

Згідно Податкового кодексу України нараховується податок на додану вартість до вищевказаних тарифів у розмірі 20%.

Звертаємо увагу споживачів! Тарифи, встановлені цим рішенням застосовуються для споживачів, з якими укладені договори відповідно до норм законодавства (згідно п.8 рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №79 від 17.01.2020р). З  01.05.2020 року  споживачі, які не заключили договори, автоматично будуть обслуговуватись за індивідуальним договором, у відповідності до п.5 Розділу VI Закону України від 9 листопада 2017 року «Про житлово-комунальні послуги».

Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів

Сьогодні 09.01.2020 року у приміщенні ЦКСіД «Нафтохімік» відбулося проведення інформування про намір товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

Керуючись Постановою КМУ № 1082 від 24.12.2019р. «Про внесення змін до правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення і правил користування тепловою енергією» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» прийнято рішення про зниження нарахувань за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 р.

Нарахування за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 р. будуть проведені із застосуванням коефіцієнту перерахунку за наступною формулою:

С = (1 – k) * П
де:
k – коефіцієнт перерахунку;
П – плата за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що визначена в грудні 2019 р., згідно з діючими тарифами на зазначені послуги;
С – сума перерахунку за грудень 2019 р.

Застосовується коефіцієнт перерахунку:

Коефіцієнт перерахунку по тепловій енергії
населення бюджетні установи та організації інші релігійні організації
0,78 0,78 0,79 0,79
Коефіцієнт перерахунку по комунальних послугах
ЦО ГВП
населення з приладами обліку населення без приладів обліку населення з рушнико-сушильниками населення без рушнико-сушильників бюджетні установи та організації інші
0,78 0,78 0,80 0,80 0,80 0,80

При відображені в рахунках споживачів ціна за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води повинна бути вказана згідно з діючими тарифами, а коефіцієнт перерахунку вказано в окремому стовпчику або рядку.

Також окремим рядком буде надана наступна інформація:

* k =… згідно Постанови КМУ № 1082

Також звертаємо Вашу увагу на те, що суму на відшкодування місцевих пільг за грудень 2019р. визначена згідно з п. 53 Постанови КМУ №1082, без врахування проведеного перерахунку.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє наступне.

09 січня 2020 року о 8:00 в приміщенні ЦКСіД «Нафтохімік» (м. Кременчук, проспект Лесі Українки, 33) відбудеться інформування споживачів про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

У проведенні інформування можуть приймати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 7:00 (за 1 годину до проведення інформування).

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» інформує:

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» буде здійснено коригування нарахувань (в сторону зменшення) за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води у зв’язку зі зміною ціни природного газу, починаючи з грудня 2019 року.

Відповідний перерахунок буде відображено у платіжках за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за грудень 2019 року.

Сьогодні 25.11.2019 року, відбулися відкриті слухання проекту Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання.

Протокол проведення відкритих слухань проекту Інвестиційної програми на 2020 рік ТОВ КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ у сфері теплопостачання

Сьогодні 25.11.2019 року, відбулися відкриті слухання проекту змін Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у сфері теплопостачання

Протокол проведення відкритих слухань проекту змін Інвестиційної програми на 2019 рік ТОВ КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ у сфері теплопостачання

У відповідності до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 630 від 14.12.2012 року та Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012 року (зі змінами) та у відповідності із рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01.02.2019 року № 138 «Про затвердження Порядку проведення відкритих слухань», Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» оголошується проведення відкритих слухань проекту рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання».

25 листопада 2019 року о 14:00 в приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2) відбудеться відкрите слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання».

У відкритому слуханні можуть приймати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 13:00 (за 1 годину до проведення відкритих слухань).

Порядок денний:

  1. Доповідь ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» щодо основних положень проекту Інвестиційної програми на 2020 рік у сфері теплопостачання;
  2. Виступи та обговорення проекту Інвестиційної програми на 2020 рік у сфері теплопостачання;
  3. Формування та прийняття рішень за результатами відкритих слухань.

У відповідності до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 630 від 14.12.2012 року та Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012 року (зі змінами) та у відповідності із рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01.02.2019 року № 138 «Про затвердження Порядку проведення відкритих слухань», Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» оголошується проведення відкритих слухань проекту рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження змін Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у сфері теплопостачання».

25 листопада 2019 року о 14:00 в приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2) відбудеться відкрите слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про погодження змін Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у сфері теплопостачання».

У відкритому слуханні можуть приймати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 13:00 (за 1 годину до проведення відкритих слухань).

Порядок денний:

  1. Доповідь ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» щодо основних положень проекту змін Інвестиційної програми на 2019 рік у сфері теплопостачання;
  2. Виступи та обговорення проекту змін Інвестиційної програми на 2019 рік у сфері теплопостачання;
  3. Формування та прийняття рішень за результатами відкритих слухань.