Skip to content

Новини

Постановою Кабінету Міністрів України № 981 від 22.09.2021 р. внесено зміни до постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої  коронавірусом  SARS-CoV-2»,  якими  продовжено до 31 грудня 2021 р. на території України дію карантину, встановленого постановами КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2». ...детальніше "Щодо роботи ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» в умовах продовження карантину."

Шановні споживачі!

Інформуємо Вас, що з 21 травня 2021 року ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» вимушено припиняє постачання теплової енергії на потреби гарячого водопостачання в місті Кременчуці. Для уникнення непорозумінь з нарахуваннями за послугу з постачання гарячої води, просимо Вас перекрити запірну арматуру (крани) на вводі гарячої води у Ваші помешкання та інші приміщення.

Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з 01 липня 2019 року здійснює продаж електричної енергії  на ринку України.
 
Запрошуємо всіх зацікавлених у купівлі  електричної енергії  за двосторонніми договорами надсилати свої пропозиції на електронну адресу: uprav04@kremtec.com.ua

Сьогодні 09.11.2021 року, відбулися відкриті слухання проєкту тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік.

Протокол проведення відкритих обговорень проєкту тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік

Шановні жителі міста Кременчука!

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, повідомляє, що  09.11.2021 року о 11:00 у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбудеться відкрите слухання проєкту тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік. ...детальніше "Повідомлення про проведення відкритих слухань проєкту тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік"

23.10.2021 року у приміщенні ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» відбулися відкриті слухання проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорії споживачів для товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

ПРОТОКОЛ проведення відкритих слухань проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорії споживачів для товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»

Шановні мешканці міста Кременчука!

Відповідно до вимог «Порядку проведення відкритих слухань», затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №138 від 01.02.2019 року, товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє наступне.

23 жовтня 2021 року о 11:00 в приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2) відбудеться відкрите слухання проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорій споживачів ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ». ...детальніше "Інформація про проведення відкритих слухань"

Шановні споживачі!

Інформуємо Вас, що 13 жовтня 2021 року ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» відновлює постачання теплової енергії на потреби гарячого водопостачання в місті Кременчуці, крім центральної частини міста.

Інформацію стосовно відновлення послуги з постачання гарячої води в центральній частині міста буде надано додатково.

Сьогодні 11.10.2021 року, відбулися відкриті слухання проєкту змін до тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2021 рік.

Протокол проведення відкритих обговорень проєкту змін до тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2021 рік

Шановні жителі міста Кременчука!

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року та Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, повідомляє, що  11.10.2021 року о 13:00 у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбудеться відкрите слухання проєкту зміни до тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2021 рік. ...детальніше "Повідомлення про проведення відкритих слухань проєкту змін до тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2021 рік"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє про опублікування на веб-сайті Товариства тексту публічних індивідуальних договорів приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води в порядку, встановленому Законом України «Про житлово-комунальні послуги». ...детальніше "Повідомлення про опублікування тексту публічних індивідуальних договорів про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води"

Сьогодні 29.09.2021 року, відбулися відкриті слухання проєкту тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік, а також проєкту Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік у складі тарифів на виробництво теплової енергії на 2022 рік.

Протокол проведення відкритих обговорень проєкту тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік, а також проєкту Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік у складі тарифів на виробництво теплової енергії.