Skip to content

Новини

В зв’язку з тим, що починаючи з 25 квітня 2019 року надавачем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води мешканцям міста Кременчука є ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», існуюча у споживачів теплової енергії переплата буде  перерахована з особових рахунків споживачів в АТ «Полтаваобленерго» на особові рахунки споживачів в ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» в якості оплати за вказані послуги в наступних розрахункових періодах.

Також нагадуємо, про необхідність належного оформлення договірних відносин з теплопостачання шляхом підписання заяви про надання послуг з постачання теплової енергії (централізованого опалення) та постачання гарячої води.

У випадку виникнення питань щодо переплати за теплову енергію та оформлення договірних відносин, звертайтеся до абонентської групи підрозділу по збуту теплової енергії ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» за адресою:

проспект Свободи, 8. (тел. 760 - 123, 760 - 221)

З метою максимального забезпечення надійної роботи ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» і забезпечення потреб суб’єктів господарювання та населення в тепловій енергії та ефективної підготовки об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020рр., в період з 10.06.2019р. до 28.07.2019р. (на 49 календарних днів) буде проведено плановий ремонт тепломережі центральної частини міста з припиненням гарячого водопостачання.

В період з 11.06.2019р. по 14.06.2019р. буде проведено гідравлічні випробування тепломережі центральної частини міста.

Сьогодні 06 червня 2019 року, у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбулися відкриті слухання проекту змін до Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2019 рік.

Протокол проведення відкритих обговорень проекту змін до Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії

У відповідності до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2019 року (з урахуванням змін)  ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» оголошує про проведення відкритих слухань 06 червня 2019 року об 11:00 у приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2.

З матеріалами щодо проекту змін до Інвестиційної програми на 2019 рік та додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за посиланням.

...детальніше "Повідомлення про проведення відкритих слухань проекту змін до Інвестиційної програми, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2019 рік"

Шановні жителі міста Кременчука!

НКРЕКП на засіданні у формі відкритого слухання прийняло рішення щодо необхідності внесення змін до Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік на загальну суму 59185,84 тис. грн. без ПДВ без джерел фінансування.

Зміни до Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік не вплинуть на розмір тарифів з відпуску електричної та з виробництва теплової енергії й не змінять розмір тарифів для кінцевих споживачів.

...детальніше "Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту змін до Інвестиційної програми у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік"

День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Кожен третій четвер травня усі бажаючі вдягають чудове вбрання – вишиванки, демонструючи цим свою приналежність до української нації, що зберегла свої традиції й ремесла. Бо вишиванка – не просто одяг, це наш священний оберіг і душа української нації!
Цього року до свята долучились працівники ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ». Вони з радістю прийшли на роботу у вишиванках, чим проявили патріотичність, любов до України та повагу до народних традицій. Важливим у цей день став гарний настрій і бажання долучитися до спільного дійства.

Шановні жителі міста Кременчука!

У відповідності до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року (з урахуванням змін) ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з 25.04.2019 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту змін до інвестиційної програми у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік.
З матеріалами проекту змін до програми можна ознайомитися на офіційному сайті ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ». ...детальніше "Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту змін до інвестиційної програми у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік"

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 08.02.2019 року №170 встановлені тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів   з 25 квітня 2019 року: ...детальніше "ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє споживачів теплової енергії та послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що отримують їх від джерела Кременчуцька ТЕЦ"

Відповідно до статті 29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» договір про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та виконавцями цих послуг.

Згідно зі статтею 21 вищевказаного Закону, на основі типового договору виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання. Типова форма договору затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630. ...детальніше "Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє"

Сьогодні 18.03.2019 року у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбулися відкриті слухання проекту тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з урахуванням зміни ціни палива з 01.05.2019 року.

Протокол проведення відкритих обговорень проекту зміни тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік