Skip to content

Теплоенергія

До уваги отримувачів субсидій та пільг!

У зв’язку із зростанням цін та тарифів на оплату комунальних послуг органами соцзахисту населення проведено перерахунки розмірів субсидій та пільг за січень 2021 року з урахуванням підвищених тарифів. Звертатися з питань проведення перерахунків та подавати документи до управлінь сацзахисту одержувачам житлових субсидій та пільг не потрібно.

Важливо, для отримувачів субсидій в межах соціальних норм збільшення вартості комунальних послуг у зв’язку з підвищенням тарифів буде компенсовано за рахунок збільшення розміру житлових субсидій. При цьому обов’язкова частка платежу для сімї залишається незмінною.

Для пільговиків в межах соціальних норм та розміру визначеної законодавством пільгової знижки збільшення вартості комунальних послуг компенується за рахунок підвищення розміру пільги.

Сім’ям, які вперше звертаються за субсидією, для визначення права на її отримання рекомендуємо подавати заяву та декларацію до уповноважених осіб (відділів соціального захисту) відповідної територіальної громади.

В територіальних громадах до складу яких увійшли міста обласного значення (м. Полтава, м. Кременчук, м. Лубни, м. Миргород, м. Горишні Плавні), документи приймаються управліннями соціального захисту населення.

Документи також можливо передати в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua або направити поштою.

Інформація надана Департаментом соціального захисту населення.

Published on

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 24.12.2020 року №116 встановлені скориговані тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів:

Скориговані тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення

 • тариф на теплову енергію (в т.ч. її виробництво, транспортування та постачання) для потреб населення – 1 796,40 грн/Гкал, з ПДВ;
 • тариф на послугу постачання гарячої води для потреб населення – 103,99 грн/куб.м., з ПДВ.

Звертаємо увагу споживачів! Тарифи, встановлені цим рішенням, застосовуються для споживачів у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» без укладання нових договорів про надання комунальних послуг (згідно п.8.3 рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №116 від 24.12.2020р.) та вступають в дію з 01.01.2021р.

Published on

Порядок укладання індивідуальних договорів з населенням

Шановні споживачі!

Відповідно до п. 4 розділу VI Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII  (далі за текстом – Закон України № 2189-VIII) мешканці будинку зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону та письмово повідомити ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про обрану модель, надавши копію Протоколу рішення власників (співвласників). Порядок оформлення Протоколу рішення співвласників встановлений Законом України від 14.05.2015 № 417-VIII “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках”.

Договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України (постанова від 21.08.2019 № 830 “Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії ” та від 11.12.2019 №1182 “Про затвердження Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води”).

Перелік документів, які споживач повинен надати для укладання індивідуальних договорів:

 1. Копія паспорта.
 2. Копія ідентифікаційного номера платника податків.
 3. Копія документів на право власності,
 4. Витяг з Державного реєстру на право власності на житло, або технічний паспорт на квартиру.
 5. В разі наявності приладу обліку гарячої води, копія паспорта лічильника.

Ознайомитись з моделями типових договорів на постачання теплової енергії Ви можете за посиланням.
З моделями типових договорів на постачання гарячої води за посиланням.

З питань оформлення Протоколу зборів власників (співвласників) Ви можете звернутися до фахівців Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області за телефоном 3-51-31.

З інших питань до ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тел. для довідок: 739-230, 739-231, 739-232,  (099) 300-27-63.

Published on

Шановні споживачі !
До уваги пільговиків та одержувачів житлових субсидій!

З метою забезпечення своєчасного нарахування та виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг з початку опалювального періоду органами соціального захисту населення області наразі проводиться підготовча робота. Просимо звернути увагу на слідуючі питання.

Для одержувачів пільг на оплату житлово-комунальних послуг:

Якщо за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове значення пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховуються автоматично ( без додаткового звернення ).

Звертаємо увагу, у випадку, коли пільговиком була подана заява про припинення надання житлової субсидії на неопалювальний період, житлову субсидію на опалювальний сезон може бути призначено лише після подання до управління соцзахисту населення нової заяви та декларації. Прийом документів для призначення субсидії на опалювальний сезон розпочнеться з 1 жовтня поточного року.

Для одержувачів житлових субсидій:

З 1 жовтня 2020 року житлова субсидія домогосподарствам, які в неопалювальний період отримували субсидію, на опалювальний сезон буде розрахована автоматично (без додаткового звернення).

Директор Департаменту соціального захисту населення
Полтавської облдержадміністрації
Людмила Корнієнко

Published on

Тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення на період з 01.10.2020р. по 30.09.2021р.

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 08.09.2020 року № 1301 встановлені тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорій споживачів на період з 01.10.2020р. по 30.09.2021р.:

 • тариф на послугу з постачання теплової енергії (в т.ч. її виробництво, транспортування та постачання) для потреб населення – 1 480,67 грн/Гкал, з ПДВ;
 • тариф на послугу постачання гарячої води для потреб населення – 87,77 грн/куб.м., з ПДВ.

Звертаємо увагу споживачів! Дані тарифи будуть застосовуватись за умови, якщо споживачі визначаться з однією із моделей договірних відносин у відповідності до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», після чого можна буде укласти з ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» один з видів договорів про надання послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Для цього необхідно письмово повідомити ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про обрану модель, надавши копію Протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку. Порядок оформлення Протоколу рішення співвласників встановлений Законом України від 14.05.2015р. № 417-VIII “Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках”.

Published on

Зміна вартості за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення.

Шановні споживачі!

На виконання постанови КМУ №1082 від 24.12.2019р. «Про внесення змін до правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення і правил користування теплової енергією»

У зв’язку зі зміною ціни природного газу нарахування за послугу з централізованого опалення за квітень 2020 р. проведене в квітні 2020 р. із застосуванням коефіцієнту перерахунку – 0,63, що відображено в електронних та паперових рахунках за квітень 2020 року.

Перерахунок за квітень за послугу з постачання гарячої води населенню  буде проведений в травні 2020 р. із застосуванням коефіцієнту перерахунку – 0,92 та відображений в електронних та паперових рахунках за травень 2020 року.

З результатами перерахунку за послугу з постачання гарячої води за квітень 2020 року споживачі зможуть ознайомитись на пунктах прийому комунальних платежів після 06.06.2020 року.

За довідками просимо звертатись за телефонами:
760-123, 760-221, 760-278, (099) 300-27-63
або за адресою: м.Кременчук, пр-т Свободи, 8, абонентський відділ ТОВ “КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ”

Перерахунок за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

Published on

Про введення в дію плати за абонентське обслуговування для послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017 запроваджена нова класифікація житлово-комунальних послуг та різні моделі договірних відносин, і у разі укладення індивідуального договору між співвласником та виконавцем  комунальної послуги ( у т.ч. індивідуального договору, укладеного після 01 травня 2020 року за замовчуванням ) до плати виконавцю послуги включається плата за абонентське обслуговування.

На підставі п.3 ст. 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189- VIII від 09.11.2017 та Правил надання послуги з постачання теплової енергії , затверджених Постановою КМУ 830 від 21.08.2019, та Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води, затверджених Постановою КМУ №1182 від 11.12..2019, (далі –Правила), введено в дію плату за абонентське обслуговування для послуг з постачання теплової енергії та послуг з постачання води споживачам, з якими укладені індивідуальні договори з надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Встановлено плату за абонентське обслуговування для послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води в розмірі :

- 20,37 грн. (з ПДВ) / на 1 особовий рахунок в місяць .

Published on

Скориговані тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 24.04.2020 року №626 встановлені скориговані тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів:

 • тариф на теплову енергію (в т.ч. її виробництво, транспортування та постачання) для потреб населення – 1 504,30 грн/Гкал, з ПДВ;
 • тариф на послугу постачання гарячої води для потреб населення – 89,38 грн/куб.м., з ПДВ.

Звертаємо увагу споживачів! Тарифи, встановлені цим рішенням застосовуються для споживачів, з якими укладені договори відповідно до норм законодавства (згідно п.10 рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №626 від 24.04.2020р).

Published on

Тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 17.01.2020 року №79 встановлені тарифи на теплову енергію, послугу постачання гарячої води, що надається населенню:

 • тариф на теплову енергію (в т.ч. її виробництво, транспортування та постачання) для потреб населення – 1 544,38 грн/Гкал, без ПДВ;
 • тариф на послугу постачання гарячої води для потреб населення – 87,61 грн/куб.м., без ПДВ.

Згідно Податкового кодексу України нараховується податок на додану вартість до вищевказаних тарифів у розмірі 20%.

Звертаємо увагу споживачів! Тарифи, встановлені цим рішенням застосовуються для споживачів, з якими укладені договори відповідно до норм законодавства (згідно п.8 рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №79 від 17.01.2020р)

Published on

Тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення міста Кременчука, що вводяться в дію з 25 квітня 2019 року.

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 08 лютого 2019 року №170 встановлені тарифи, які вступлять в дію з 25 квітня 2019 року:

 1. Тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню:
Споживачі Розмір тарифів
(з ПДВ)
Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії 1998,64 грн/Гкал
Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії за місяць протягом опалювального сезону 56,34 грн за 1 кв.м.
 1. Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води:
Споживачі Розмір тарифів
(з ПДВ)
За умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання 127,58 грн за 1 куб.м.
За умови відсутності рушникосушильників 107,02 грн за 1 куб.м.
Published on