Skip to content

Постачання електроенергії


Інформація щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду

Ваші пропозиції, заяви, скарги, претензії, а також повідомлення про загрозу електробезпеці можна подавати:

 • Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, буд. 2
  Понеділок - четвер з 7:30 до 16:30
  П'ятниця 7:30 - 15:15
  Вихідні: субота та неділя
 • за телефонами:
  (0536) 760-518
  (0536) 760-658
 • електронною поштою: kanc01@kremtec.com.ua

Споживач може подати звернення/скаргу/претензію шляхом:
– подання письмової заяви на особистому прийомі у керівництва;
– подання письмової заяви поштовим зв’язком;
– подання заяви електронною поштою.

Вимоги до оформлення звернення/скарги/претензії споживача:
– обов’язково повинно бути вказано повне найменування споживача відповідно до установчих документів, юридична адреса, адреса місцезнаходження об’єкта електропостачання;
– викладено суть порушеного питання, пропозиції, заяви, скарги, повідомлення тощо;
– письмове звернення/скарга/претензія споживача повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. До звернення/скарги/претензії споживач має додати наявні оригінали рішень або копії рішень, які приймалися за його зверненням/скаргою/претензією раніше, а також за наявності документи, необхідні для розгляду звернення/скарги/претензії, які після його (її) розгляду повертаються споживачу. При поданні звернення/скарги/претензії в електронному вигляді, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронним зв’язком не вимагається.
Попередня відповідь на звернення/скаргу/претензію споживача надається протягом 1 (одного) робочого дня від дня отримання звернення/скарги/претензії, якщо у ньому вказана адреса електронної пошти споживача, номер телефону.
Звернення/скарги/претензії/повідомлення споживачів про загрозу електробезпеці розглядаються по суті у строки, встановлені чинним законодавством, залежно від предмету питань, порушених у них.