Skip to content

Повідомлення про проведення відкритих слухань проєкту тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік

Шановні жителі міста Кременчука!

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, повідомляє, що  09.11.2021 року о 11:00 у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбудеться відкрите слухання проєкту тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік.

Оскільки на всій території України запроваджено карантин з метою протидії поширенню коронавірусу COVID-19, з урахуванням рішень Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) відкрите слухання проєкту відбудеться в режимі відеоконференції.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2022 рік у режимі відеоконференції приймаються до 15:00 год. 08 листопада 2021 року у електронному вигляді на електронну пошту kanc01@kremtec.com.ua або в письмовому вигляді за адресою: 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2. В заявці просимо вказувати своє прізвище, ім’я та по-батькові, адресу проживання, контактний номер телефону, електронну адресу. Після реєстраціі учасника на електронну адресу буде надіслано ідентифікатор конференції.