Skip to content

Інформація про проведення відкритих слухань

Шановні мешканці міста Кременчука!

Відповідно до вимог «Порядку проведення відкритих слухань», затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №138 від 01.02.2019 року, товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє наступне.

23 жовтня 2021 року о 11:00 в приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2) відбудеться відкрите слухання проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорій споживачів ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

Порядок денний:

1. Обговорення проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорій споживачів ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

2. Формування та прийняття рішень за результатами відкритих слухань.

Оскільки на всій території України запроваджено карантин з метою протидії поширенню коронавірусу COVID-19, з урахуванням рішень Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) відкрите слухання проєкту відбудеться в режимі відеоконференції.

Заявки для участі у відкритому обговоренню проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорій споживачів ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» у режимі відеоконференції приймаються до 16:30 год 22 жовтня 2021 року у електронному вигляді на електронну пошту kanc01@kremtec.com.ua або в письмовому вигляді за адресою: 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2. В заявці просимо вказувати своє прізвище, ім’я та по-батькові, адресу проживання, контактний номер телефону, електронну адресу. Після реєстрації учасника на електронну адресу буде надіслано ідентифікатор конференції.