Skip to content

Інформація про заборгованість населення за спожиту теплову енергію станом на 08.09.2020 року

Шановні споживачі!

Станом на 08.09.2020р. заборгованість мешканців міста Кременчука перед ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води перед ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» становить 64 930 959,28 грн.

Численні звернення до боржників з проханнями погасити борг не були результативними. Тому підприємство вдається до кардинальних заходів.

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» розпочато процес примусового стягнення заборгованості шляхом подачі позовних заяв на боржників до суду, в подальшому з виконанням Державною виконавчою службою рішень суду з застосуванням заходів примусового стягнення заборгованості з накладенням арешту на нерухоме та рухоме майно боржника, у т.ч. житло. Також буде ініціюватися примусовий захід – обмеження боржника у праві виїзду за кордон.

При розгляді позовів відповідно до статті 625 Цивільного кодексу України, будуть стягнуті інфляційні нарахування та 3% річних на існуючу заборгованість.

Для запобігання сплати додаткових витрат у вигляді судового (2 102 грн.) та виконавчого зборів (10% від суми боргу) і уникнення примусового виконання рішень суду, прохаємо всіх боржників терміново повністю погасити заборгованість перед ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

В разі відсутності можливості сплатити борг в повному обсязі пропонуємо звертатися до абонентської групи та укладати договір про реструктуризацію заборгованості.

Забогованість за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води по будинках