Skip to content

Інформація про проведення відкритих слухань

Відповідно до вимог «Порядку проведення відкритих слухань», затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області  №138 від 01.02.2019 року, товариство з обмеженою відповідальністю  «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє наступне.

30 березня 2020 року о 12:00 в приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2) відбудеться відкрите слухання проєкту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів».

 Порядок денний:

  1. Обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів».
  2. Формування та прийняття рішень за результатами відкритих слухань.

Окремо звертаємо увагу, що на всій території України запроваджено карантин з 12 березня по 24 квітня 2020 року з метою протидії поширенню коронавірусу COVID-19 з урахуванням рішень Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

Тому, зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до вище зазначеного проєкту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради приймаються до 11:00 30.03.2020 за адресою 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2 та на електронну адресу kanc01@kremtec.com.ua та будуть розглянуті під час відкритих слухань.