Skip to content

Інформація для споживачів щодо порядку надання послуг з постачання теплової енергії та укладення типових договорів

ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧ!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кременчуцька ТЕЦ» доводить до відома споживачів, що з 1 травня 2019 введено в дію Закон України від 09.11.2017 № VІІІ «Про житлово-комунальні послуги».

У зв’язку з прийняттям нового Закон України від 09.11.2017 № VІІІ «Про житлово-комунальні послуги» здійснюватиметься перехід на нові договірні відносини між виконавцями комунальних послуг і споживачами.

Типові форми договорів про надання послуг з постачання теплової енергії затверджені Постановою Кабінету Міністрів України № 830 від 21.08.2019 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», яка набрала чинності 04.09.2019.

Ознайомитись з Правилами надання послуги з постачання теплової енергії та типовими формами договорів можна на сайті товариства за посиланням http://kremtec.com.ua/wordpress/info/npbaza/.

У відповідності до вимог Закону України від 09.11.2017 № VІІІ «Про житлово-комунальні послуги» Вам необхідно визначитись з однією із моделей договірних відносин та укласти з ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» один з видів договорів про надання послуги з постачання теплової енергії.

Для укладення договору або отримання необхідної інформації пропонуємо звернутися в абонентський відділ ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, пр. Свободи, 8, тел. 760-156.

Для укладення договору необхідно:

  1. Скликати збори співвласників багатоквартирного будинку (порядок проведення зборів регламентується Законом «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (стаття 10).
  2. Обрати на зборах модель договору. Рішення про договірні відносини вважаються ухваленими, якщо за них проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.
  3. Обрати на зборах уповноважену особу (при обранні моделі колективного договору).

Оформити протокол зборів співвласників (загальна форма протоколу затверджена наказом Мінрегіону №203 від 25.08.2015 року). Звернутися з протоколом до виконавця послуг для укладення угоди (угод — якщо обрана індивідуальна модель відносин).