Skip to content

Повідомлення про проведення відкритих слухань проекту зміни ремонтної програми, врахованої в структурі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік

Шановні жителі міста Кременчука!

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє, що 23.08.2019 року о 10:00 у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбудеться відкрите слухання проекту зміни ремонтної програми, врахованої в структурі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2019 рік у зв’язку з перерозподілом пріоритетів щодо ремонту основного устаткування.
У відкритому слуханні можуть приймати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 9:00 (за 1 годину до проведення слухань).