Skip to content

Повідомлення про проведення відкритих слухань проекту змін до Інвестиційної програми, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2019 рік

У відповідності до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2019 року (з урахуванням змін)  ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» оголошує про проведення відкритих слухань 06 червня 2019 року об 11:00 у приміщенні актової зали ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2.

З матеріалами щодо проекту змін до Інвестиційної програми на 2019 рік та додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за посиланням.

У відкритому слуханні можуть приймати участь усі заінтересовані особи, які належним чином зареєструвалися. Реєстрація розпочинається о 10:00 (за 1 годину до проведення слухань).

Порядок денний:

  1. Доповідь ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» щодо основних положень проекту змін до Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2019 рік;
  2. Виступи та обговорення проекту змін до Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік;

Формування та прийняття рішень за результатами відкритих слухань.