Skip to content

Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту змін до інвестиційної програми у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік

Шановні жителі міста Кременчука!

У відповідності до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року (з урахуванням змін) ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з 25.04.2019 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту змін до інвестиційної програми у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік.
З матеріалами проекту змін до програми можна ознайомитися на офіційному сайті ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб по суті вказаного питання будуть прийматися до 14 травня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, Email: kanc01@kremtec.com.ua.

При поданні пропозицій та зауважень необхідно зазначити прізвище, ім'я та по-батькові особи, що їх подала (для юридичних осіб – повне найменування) та її контактні дані.