Skip to content

Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє

Відповідно до статті 29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» договір про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та виконавцями цих послуг.

Згідно зі статтею 21 вищевказаного Закону, на основі типового договору виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання. Типова форма договору затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630.

Відповідно до положень статті 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» договір на надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, що укладається виконавцем зі споживачем – фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання, є договором приєднання.

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ», як організація, що проводить господарську діяльність з централізованого опалення та постачання гарячої води, законодавчо визначено виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. При цьому, зазначені послуги населенню підприємство надає на підставі договору приєднання.

Договором приєднання, згідно ч. 1 ст. 634 ЦК України, є договір, умови якого встановлені однією зі сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору, а може лише прийняти їх в запропонованому вигляді.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 634 ЦК України ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (далі - Виконавець) пропонує Споживачам укласти договір приєднання про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води (далі - Договір) шляхом підписання ЗАЯВИ –ПРИЄДНАННЯ до умов Договору. ЗАЯВИ-ПРИЄДНАННЯ будуть направлятися Споживачам поштою або надаватися особисто.

Ознайомитись з умовами Договору можливо на офіційному сайті ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» в мережі Інтернет.

Підтвердженням (акцептуванням) приєднання Споживача до умов Договору є підписана та повернута в абонентський відділ Виконавця на адресу м. Кременчук, пр. Свободи,8 ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ.

Звертаємо увагу що за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води отримані з 25.04.2019 р. оплату необхідно здійснювати за новим рахунком: р/р 26030301659217 в АТ «Ощадбанк», МФО 331467