Skip to content

Новини

День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Кожен третій четвер травня усі бажаючі вдягають чудове вбрання – вишиванки, демонструючи цим свою приналежність до української нації, що зберегла свої традиції й ремесла. Бо вишиванка – не просто одяг, це наш священний оберіг і душа української нації!
Цього року до свята долучились працівники ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ». Вони з радістю прийшли на роботу у вишиванках, чим проявили патріотичність, любов до України та повагу до народних традицій. Важливим у цей день став гарний настрій і бажання долучитися до спільного дійства.

Шановні жителі міста Кременчука!

У відповідності до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року (з урахуванням змін) ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з 25.04.2019 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту змін до інвестиційної програми у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік.
З матеріалами проекту змін до програми можна ознайомитися на офіційному сайті ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ». ...детальніше "Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту змін до інвестиційної програми у складі тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік"

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 08.02.2019 року №170 встановлені тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів   з 25 квітня 2019 року: ...детальніше "ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє споживачів теплової енергії та послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що отримують їх від джерела Кременчуцька ТЕЦ"

Відповідно до статті 29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» договір про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та виконавцями цих послуг.

Згідно зі статтею 21 вищевказаного Закону, на основі типового договору виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання. Типова форма договору затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630. ...детальніше "Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє"

Сьогодні 18.03.2019 року у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбулися відкриті слухання проекту тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» з урахуванням зміни ціни палива з 01.05.2019 року.

Протокол проведення відкритих обговорень проекту зміни тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік

Сьогодні 15.03.2019 року у приміщенні ЦКСД «Нафтохімік», відбулися відкриті слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області щодо встановлення ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води.

Протокол проведення відкритих слухань проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»

Шановні жителі міста Кременчука!

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Постановою НКРЕКП № 866 від 30 червня 2017 року та Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє, що 18.03.2019 року о 10:00 у приміщенні конференц залу ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, відбудеться відкрите слухання проекту зміни тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2019 рік у зв’язку зі зміною ціни на природний газ з 01.05.2019р.
У відкритому слуханні можуть приймати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 9:00 (за 1 годину до проведення слухань).

Відповідно до вимог «Порядку проведення відкритих слухань», затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області  №138 від 01.02.2019 року, товариство з обмеженою відповідальністю  «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє наступне:

15 березня 2019 року о 8:00 в приміщенні ЦКСД «Нафтохімік» (м. Кременчук, проспект Лесі Українки, 33) відбудеться відкрите слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води». Порядок денний: ...детальніше "Оголошення про проведення відкритих слухань проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»"

Сьогодні 25.01.2019 року у приміщенні ЦКСД «Нафтохімік», відбулися відкриті слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області  щодо встановлення ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води.

Витяг з ПРОТОКОЛУ проведення відкритих слухань проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»

Відповідно до вимог «Порядку проведення відкритих слухань проектів рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області з питань встановлення цін/тарифів на послуги постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення та/або про погодження Інвестиційних програм суб’єктів господарювання та затвердження складу комісії з питань розгляду заяв (зауважень, пропозицій), які надійшли під час відкритих слухань і Положення про комісію», затверджених рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 06.10.2017 року №1066, товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє наступне. ...детальніше "Оголошення про проведення відкритих слухань проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води"