Skip to content

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» – тепло-електрогенеруюче підприємство в Полтавській області, основне обладнання розташоване в північному промисловому комплексі міста Кременчука. Напрямком діяльності ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» є комбіноване (когенераційне) виробництво теплової та електричної енергії, транспортування та постачання теплової енергії.
Основне обладнання складається з 4-х парових котлоагрегатів та 4-х турбоустановок, для покриття пікових теплофікаційних навантажень встановлено 2 водогрійні котлоагрегати. Для покриття пікових теплофікаційних навантажень споживачів центральної частини міста встановлено 2 водогрійні котлоагрегати РТМ. Пуск перших парового котлоагрегату та турбоустановки відбувся 31 грудня 1965 року, останньою введено в експлуатацію 4-а турбоустановка в грудні 1972 року.

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» здатна нести електричне навантаження 255 МВт в номінальному режимі. Встановлена потужність електрогенеруючого обладнання (максимальна) – 300МВт. Встановлена теплова потужність котлоагрегатами 1348 Гкал на годину, а турбоустановками 1075 Гкал на годину. Транспортування теплової енергії у вигляді гарячої води ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» забезпечує розгалуженою мережею трубопроводів діаметром від 1020 мм до 219 мм.

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» забезпечує постачання теплової енергії у вигляді технологічної пари на ПАТ «УКРТАТНАФТА» та у вигляді гарячої води - населенню лівобережної частини міста Кременчука.